Sledovať film Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu online

Prehrajte si film Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1221 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
  Trailer k filmu Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu   Sledovať Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu online
Žáner:
akční, dobrodružný, fantasy, komedie
Réžia:
Peter Winther
Hrajú:
Noah Wyle (Flynn Carsen), Sonya Walgerová (Nicole Nooneová), Bob Newhart (Judson), Kyle MacLachlan (Edward Wilde), Kelly Huová (Lana), David Dayan Fisher (Rhodes)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Najväčšie poklady histórie v ohrození...

Mladý a neskúsený Flynn Carsen prijme miesto knihovníka. Čoskoro sa dozvie, že skutočnou náplňou jeho na prvý pohľad nenáročnej práce je strážiť najväčšie poklady histórie, ktoré sú uložené v tajnej časti knižnice. Do budovy sa však nečakane a nepozorovane vlámu členovia obávaného Hadieho bratstva a ukradnú jednu z troch vzácnych častí Kópie osudu. Carsen sa spolu so svojou kolegyňou pokúsi splniť náročnú a takmer nesplniteľnú úlohu s cieľom zachrániť svet. Dvojica sa okamžite vydá po stopách zločincov, aby im zabránila získať zostávajúce kopije a tým prekazila ich zákerné a nebezpečné plány. Keby sa naplnili, boli by pre ľudstvo katastrofou...
Hodnocenie:
64 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski