Sledovať film Flirt se slečnou Stříbrnou online

Prehrajte si film Flirt se slečnou Stříbrnou online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie, krimi Flirt se slečnou Stříbrnou na !
  Sledovať Flirt se slečnou Stříbrnou online
Žáner:
drama, komedie, krimi
Réžia:
Václav Gajer
Hrajú:
Marie Drahokoupilová (Miss Stribrna), Jan Kačer (Tulicův mladší syn Karel), Pavel Landovský (Vašek), Milena Zahrynowská (neteř stréčka Křópala Věra), Ilja Prachař (šéf), Jiřina Jirásková (paní Blumenfeldová)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Filmový přepis románu Josefa Škvoreckého Lvíče o zvláštní milostné hře zkušeného svůdce a nepřístupné krásky.

Režisér Gajer po dlhej niekoľkoročnej prestávke od svojho posledného filmu sa rozhodol neriskovať a siahol po Škvoreckého predlohe, pre ktorú angažoval osvedčených hercov. V centre príbehu stojí slečna Lenka Stříbrná, príťažlivá, no trochu zvláštna mladá žena. Telocvikár Vašek je nesmelý a v styku so ženami veľmi neobratný. Požiada preto svojho priateľa, redaktora Karla o pomoc. Skúsený zvodca sa ochotne chopí príležitosti a snaží sa Lenku získať pre seba, no všetky jeho snahy stroskotávajú na jej neústupnosti. Postupne táto komediálne ladená ľúbostná etuda ústi k dráme. Tá vrcholí na redakčnom večierku na Slapskej priehrade, kde sa neočakávane stretávajú všetky postavy príbehu a redaktor Leden konečne pochopí, o čo išlo vo flirte slečne Stříbrnej.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski