Sledovať film Fargo online

Prehrajte si film Fargo HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, thriller Fargo na STV1!
  Trailer k filmu Fargo   Sledovať Fargo online
Žáner:
drama, krimi, thriller
Réžia:
Joel Coen, Ethan Coen
Hrajú:
William H. Macy (Jerry Lundegaard), Steve Buscemi (Carl Showalter), Peter Stormare (Gaear Grimsrud), Kristin Rudrüdová (Jean Lundegaard), Harve Presnell (Wade Gustafson), Tony Denman (Scotty Lundegaard)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1996
Popis:
Svoji cestu za vysokým výkupným promění dvojice zabijáků v děsivou noční můru. Film byl inspirován skutečnými událostmi.

Obchodník s autami Jerry Lundegaard má finančné problémy, ktoré sa rozhodne riešiť tak, že si najme dvojicu kriminálnikov, aby uniesli jeho ženu kvôli výkupnému, ktoré budú požadovať od jeho bohatého svokra. Tento nápad sa stal začiatkom série zlých rozhodnutí, ktoré priniesli smrť mnohým ľuďom. Dnes už kultový nezávislý thriller, ktorý vyniká typickým coenovským čiernym humorom získal dva Oscary z celkovo siedmych nominácií.
Hodnocenie:
81 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski