Sledovať film Fakjů pane učiteli 2 online

Prehrajte si film Fakjů pane učiteli 2 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Fakjů pane učiteli 2
  Trailer k filmu Fakjů pane učiteli 2   Sledovať Fakjů pane učiteli 2 online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Bora Dagtekin
Hrajú:
Karoline Herfurthová (Lisi Schnabelstedtová), Elyas M'Barek (Zeki Müller), Katja Riemannová (ředitelka Gudrunová), Jana Pallaskeová (Charlie), Volker Bruch (Hauke), Jella Haase (Chantal)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Jedeme na libovej vejlet!

Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. Zhodou okolností riaditeľka školy zúfalo zháňa učiteľa, ktorý by išiel so študentmi na školský výlet do zahraničia.
Hodnocenie:
61 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski