Sledovať film Eva a ohnivý kůň online

Prehrajte si film Eva a ohnivý kůň online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1232 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Eva a ohnivý kůň
  Trailer k filmu Eva a ohnivý kůň   Sledovať Eva a ohnivý kůň online
Žáner:
Drama
Réžia:
Julia Kwan
Hrajú:
Vivian Wuová (Frank), Lester Chit-Man Chan (Karena Engová), Hollie Lová (Eve Engová), Phoebe Kutová (Sally), Jessica Amleeová (Pan Wicker), Herb Beaverstone (Pan Parker)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Devítiletá Eve se narodila čínským rodičům žijícím v Kanadě v roce 1966. To byl rok ohnivého koně, v němž se podle tradice rodí děti přinášející starosti. Eve je děvčátko s velkou fantazií. Do jejího bezstarostného dětství nečekaně zasáhnou smutné události, s nimiž se musí nějak vyrovnat. Zmatek v hlavě jí působí i náhlé zaujetí katolickou vírou, jíž ještě více podléhá její sestřička Karen. Občas se dívence zdá, jak Ježíš tančí s Buddhou... Křehký příběh se odehrává v polovině sedmdesátých let na prosluněném předměstí Vancouveru a z dětského pohledu vypovídá o životě čínské komunity. V roli maminky obou dívek se objevuje známá herečka Vivian Wu. V komorním poetickém celovečerním debutu vychází scenáristka a režisérka Julia Kwanová zčásti z vlastních vzpomínek.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski