Sledovať film Entführt in Louisiana online

Prehrajte si film Entführt in Louisiana online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Entführt in Louisiana na ZDF!
  Trailer k filmu Entführt in Louisiana   Sledovať Entführt in Louisiana online
Žáner:
akční, drama, krimi, thriller
Réžia:
Luis Prieto
Hrajú:
Halle Berryová (Karla Dyson), Dana Michelle Gourrier (zástupce šerifa), Lew Temple, Christopher Berry (Bearded muž), Kurt Krause (Ice Cream Store Employee), Malea Richardson (Claire)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Halle Berry v hlavnej úlohe milujúcej matky, ktorej bez varovania unesú syna.

Nevinný deň v parku sa zmení na peklo, keď sa Karla na sekundu otočí, aby vybavila telefonát s právnikom. V zápätí vidí, ako jej 6-ročného syna Frankieho vlečú do auta dvaja cudzí ľudia a veľkou rýchlosťou unikajú preč. Bez pomoci a s takmer prázdnou nádržou je nútená prenasledovať únoscov svojho syna sama. V tejto divokej naháňačke sa musí spoliehať len na vlastné inštinkty, ak chce ešte niekedy svojho syna vidieť. Riskuje všetko a nezastaví sa pred ničím.
Hodnocenie:
59 %
Sletujte na:
ZDF ZDF Archív a všetky videá relácií televízie ZDF online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski