Sledovať film Én, Daniel Blake online

Prehrajte si film Én, Daniel Blake online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Én, Daniel Blake na Duna!
  Trailer k filmu Én, Daniel Blake   Sledovať Én, Daniel Blake online
Žáner:
drama
Réžia:
Ken Loach
Hrajú:
Natalie Ann Jamieson (Employment Support Allowance Assessor), Colin Coombs (pošťák), Harriet Ghost (Appeal Receptionist), Dave Johns (Constable), Bryn Jones (policejní úředník), Viktoria Kay (žena of the House)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2016
Popis:
Kolik nezájmu unese lidské srdce?

Sociálne apelatívny a v súčasnosti až nepríjemne aktuálny film rozpráva príbeh päťdesiatnika Daniela z Newcastlu, ktorý sa po tom, čo mal infarkt, ocitne vo vyčerpávajúcom kolotoči žiadostí o podporné dávky od štátu. Zatiaľ čo sa snaží prejsť nezmyselne nastaveným systémom a absurdnými byrokratickými procesmi, ktoré ho nútia zháňať prácu v rozpore s odporúčaním od lekára, stretáva slobodnú matku Katie a jej dve deti. Neúplná rodina má jedinú šancu, ako uniknúť jednoizbovému miestu v ubytovni pre bezdomovcov - prijať byt v neznámom meste 300 míľ ďaleko. Daniel a Katie každý po svojom snažia vysporiadať sa s príkoriami systému a pritom nestratiť zvyšky dôstojnosti.
Hodnocenie:
79 %
Sletujte na:
Duna Duna Archív a všetky videá relácií televízie Duna online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski