Sledovať film Dvojníci online

Prehrajte si film Dvojníci online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1216 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Dvojníci
  Trailer k filmu Dvojníci   Sledovať Dvojníci online
Žáner:
Akční, Komedie
Réžia:
Enzo Barboni
Hrajú:
Terence Hill (Eliot Vance / Bastiano Coimbra de la Coronilla y A), Bud Spencer (Greg Wonder / Antonio Coimbra de la Coronilla y Az), April Cloughová (Olympia Chavezová), Harold Bergman (řídící ředitel 'double agency'), C.V. Wood Jr. (policejní důstojník), Dary Reis (Chef des mercenaires)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
1984
Popis:
Nezabudnuteľní Bud Spencer a Terence Hill v akčných komédiách na TV JOJ.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo a Bastiano Coimbra de la Coronilla y Azevedo sú dvaja neohrabaní a snobskí milionári, ktorých začnú vydierať gangstri. Boháči majú šťastie, pretože neďaleko žijú dvaja chlapi, ktorí sú im neuveriteľne podobní. Greg Wonder a Eliot Vance sú praktickí a šikovní kamaráti, ktorí si od nikoho nedajú skákať po hlave a v najhoršom prípade všetkých, ktorí by im chceli znepríjemniť život, kontaktujú ľavačkou aj pravačkou. Po takom rukolapnom a stručnom vysvetlení každý pochopí, že im musí dať svätý pokoj. Viete si predstaviť, ako dopadnú chudáci z podsvetia, keď si nemotorní milionári Antonio a Bastiano vymenia miesta so svojimi dvojníkmi Eliotom a Gregom?
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski