Sledovať film Důstojník a džentlmen online

Prehrajte si film Důstojník a džentlmen online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1232 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Důstojník a džentlmen
  Trailer k filmu Důstojník a džentlmen   Sledovať Důstojník a džentlmen online
Žáner:
drama, komedie, romantický
Réžia:
Taylor Hackford
Hrajú:
Richard Gere (Zack Mayo), Debra Wingerová (Paula Pokrifkiová), David Keith (Sid Worley), Robert Loggia (Byron Mayo), Lisa Blountová (Lynette Pomeroyová), Lisa Eilbacherová (Casey Seegerová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1982
Popis:
Je bez práce a prihlási sa do armády. Potom sa zamiluje do krásnej Pauly.

Hlavnou postavou príbehu je mladý Zack Mayo, ktorý sa navzdory krutému detstvu rozhodne premôcť osud. Chce si splniť svoj veľký sen - stať sa pilotom vojenského námorníctva. Najprv musí úspešne absolvovať niekoľkotýždňový dôstojnícky kurz, ktorý sa však stane pod velením skúseného a tvrdého seržanta Emila Foleya skutočným peklom. Bezcitný inštruktor je odhodlaný vykresať z budúcich dôstojníkov tvrdým výcvikom to najlepšie. Dokonca si zasadne na Maya, pretože cíti, že by mohol byť dobrým dôstojníkom, keby nebol tak sústredený sám na seba. Začne ho posmešne prezývať
Hodnocenie:
70 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski