Sledovať film Duše jako kaviár online

Prehrajte si film Duše jako kaviár online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Duše jako kaviár
  Trailer k filmu Duše jako kaviár   Sledovať Duše jako kaviár online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Milan Cieslar
Hrajú:
Tatiana Vilhelmová (Jana), Michal Dlouhý (Jan), Karolína Kaiserová (Anna), Ondřej Vetchý (Jan), Vilma Cibulková (Matka), Saša Rašilov (František)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2004
Popis:
Hvězdně obsazená česká komedie plná peripetií, nadsázky a humoru o životních kotrmelcích třech sourozenců.

Na pohřbu otce, za účasti jeho nesčetných milenek, se Jana a Anna dozvídají o existenci nevlastního bratra Vladimíra. Nejmladší ze sourozenců Anna, která touží být krásnější a dokonalejší, netrpělivě čeká na svou první lásku. Její sestra Jana je zatím na pokraji nervového zhroucení ve snaze udržet své manželství se záletnickým Janem. Nově objevený bratr Vladimír neuroticky hledá sám sebe a jednoduché to nemá ani dobrácký František, který je až příliš často na služebních cestách, zatímco jeho žena Karin si užívá života s tajným milencem. Mozaika osudů, do níž zapadá také příběh matky obou sester se skládá střípek po střípku a divákům je předkládána s přesným množstvím nadsázky a humoru.
Hodnocenie:
62 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski