Sledovať film Dům online

Prehrajte si film Dům online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Dům na !
  Trailer k filmu Dům   Sledovať Dům online
Žáner:
drama
Réžia:
Manuel Poirier
Hrajú:
Sergi López (Malo), Bruno Salomone (Rémi), Bérénice Bejová (Cloé), Barbara Schulzová (Laura), Cécile Rebboah (Nathalie), Florence Darelová (Noémie)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2007
Popis:
Francouzský film Dům režiséra Manuela Poiriera je příběhem muže, který prožívá zlom ve svém životě. Miluje obě své děti, ale rozvádí se, což znamená, že je svým způsobem ztrácí. Po víkendu stráveném na venkově objeví Malo se svým přítelem dům na prodej. Malo chce dům, který nutně potřebuje renovaci, za každou cenu koupit. I když jde o iracionální, zbytečnou koupi, dům se stává jeho obsesí. Promítá si do něj všechny své ztracené touhy a sny. Film Dům je drama člověka toužícího po obyčejném štěstí a životě.
Hodnocenie:
63 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski