Sledovať film Dopisy pro Julii online

Prehrajte si film Dopisy pro Julii online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie, romantický Dopisy pro Julii na !
  Trailer k filmu Dopisy pro Julii   Sledovať Dopisy pro Julii online
Žáner:
drama, komedie, romantický
Réžia:
Gary Winick
Hrajú:
Amanda Seyfriedová (Žofie), Marcia DeBonisová (Lorraine), Gael García Bernal (Victor), Giordano Formenti (Viticoltore), Paolo Arvedi (Signor Ricci), Dario Conti (dodavatel sýrů)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Každá Julie najde svého Romea.

Romantická road movie po krásné Itálii, plná slunce, vinic a lásky. Mladá Američanka najde ve Veroně, městě, kde Romeo potkal Julii, dopis adresovaný právě bájné Julii a žádající radu v otázce mladé beznadějné lásky. Dopis je z roku 1957. Rozhodne se na něj odpovědět a nastartuje poetickou jízdu italskou krajinou za nadějí s velmi zvláštní posádkou. V hlavních rolích se představí Amanda Seyfried, dcera Meryl Streep z hitu Mamma Mia!, oscarová Vanessa Redgrave a Gael García Bernal.
Hodnocenie:
65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski