Sledovať film Donucen ke zločinu online

Prehrajte si film Donucen ke zločinu HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online thriller Donucen ke zločinu na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Donucen ke zločinu   Sledovať Donucen ke zločinu online
Žáner:
thriller
Réžia:
Aaron Woodley
Hrajú:
Kevin Zegers (Paul Dynan), Victor Garber (Bob Vincent), Laura Vandervoortová (Hailey Jones), Devon Bostick (Dean Taylor), Dustin Milligan (Nick Nader), Tatiana Maslanyová (Jenna)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2011
Popis:
Nezamestnaný mladý muž je na mizine. Spolu s komplicmi unesie troch vysokoškolákov, aby získal výkupné od ich bohatých rodičov. Mladík Paul Dynan má problém nájsť si prácu, v ktorej by dostal slušný plat. Večné hľadanie zamestnania má jasný dôvod - jeho ťažko chorú matku. Pottebuje lieky, ktoré nie sú zadarmo a poisťovňa ich neuhrádza. Paulovi sa v hľadaní práce stále nedarí, navyše im hrozí vysťahovanie z bytu, a tak rozhodne situáciu vyriešiť radikálne. Naplánuje si únos troch detí miestnych bohatých rodičov a bude sa dožadovať vysokého výkupného. Plán, ktorý vyzeral bezchybne, sa však razom zmení, keďže nemal šťastie na výber dvoch komplicov, a tým sa menia aj pravidlá hry.
Hodnocenie:
62 %
Sletujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski