Sledovať film Dokonalý svět online

Prehrajte si film Dokonalý svět online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 997 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Dokonalý svět na !
  Trailer k filmu Dokonalý svět   Sledovať Dokonalý svět online
Žáner:
akční, drama, krimi, thriller
Réžia:
Clint Eastwood
Hrajú:
Kevin Costner (Butch Haynes), Clint Eastwood (Red Garnett), Laura Dernová (Sally Gerberová), T.J. Lowther (Phillip Perry), Keith Szarabajka (Terry Pugh), Leo Burmester (Tom Adler)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Krátký výlet prchajícího vězně a jeho malého rukojmí.

Kevin Costner sa predstaví v zápornej úlohe zločinca Butcha, ktorý utiekol spolu s ďalším spoluväzňom Terrym z prísne stráženej väznice. Na neďalekom predmestí sa zmocnia malého chlapca Phillipa, ktorý sa stane ich rukojemníkom. Po ich stopách sa vydá šerif Garnett. Medzi utečencami dôjde k ostrej hádke, pri ktorej Butch Terryho zastrelí. Malý chlapec začne v Butchovi vidieť otcovskú autoritu, ktorú nikdy nepoznal a aj Butch si Phillipa čoskoro obľúbi. Nakoniec sa rozhodne zobrať si ho so sebou na Aljašku a začať nový život. Šerif Garnett sa však nevzdáva ...
Hodnocenie:
76 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski