Sledovať film Dobrodružstvá rabína Jakoba online

Prehrajte si film Dobrodružstvá rabína Jakoba online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Dobrodružstvá rabína Jakoba
  Trailer k filmu Dobrodružstvá rabína Jakoba   Sledovať Dobrodružstvá rabína Jakoba online
Žáner:
komedie
Réžia:
Gérard Oury
Hrajú:
Louis de Funes (Rabbi Jacob), Suzy Delairová (Germaine Pivert), Marcel Dalio (Rabbi Jacob), Claude Giraud (Mohamed Larbi Slimane), Renzo Montagnani (Fares), Janet Brandtová
Krajina:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1973
Popis:
Francúz Victor Pivert nemá proti cudzincom vlastne vôbec nič - teda, ak všetci tí černosi, Židia a Arabi zostanú tam, odkiaľ pochádzajú.

Bohatý Victor Pivert je večne uponáhľaný, nevrlý a netolerantný, dá sa povedať, že až xenofóbny človek. A ponáhľa sa aj teraz - na svadbu svojej céry Antoinette. Cestou však Victor zažije sériu neuveriteľných dobrodružstiev, ktoré ho predsudkov raz navždy zbavia, a to originálnym a extrémne vtipným spôsobom: Zistí, že jeho starý, verný šofér Salomon je Žid a Victora považujú za černocha, pretože má tvár od sadzí z výfuku. Po havárii auta Victor stretne Araba Mohamesa Larbi Slimanea, ktorý je na úteku pred komandom zabijakov, vyslaným z jeho rodnej krajiny. Z toho všetkého už zmätený Pivert sa k nemu pridá. Obaja sa prestroja za rabínov. Židovská rodina, organizujúca megalomanskú rodinnú oslavu Bar Micvah, Piverta a Slimana považujú za rabína Jakoba a jeho učňa, svojich čestných hostí. Xenofóbny Pivert sa tak ocitne uprostred fascinujúcej židovskej oslavy... A s Arabom na krku! Naháňačky, bitky a zámeny osôb nemajú konca...
Hodnocenie:
75 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski