Sledovať film Detektív z kuchyne: Otrávené menu online

Prehrajte si film Detektív z kuchyne: Otrávené menu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1216 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Detektív z kuchyne: Otrávené menu
  Sledovať Detektív z kuchyne: Otrávené menu online
Žáner:
drama
Réžia:
Scott Smith
Hrajú:
Dylan Neal (Henry), Brooke Burnsová (Maggie), Matt Anderson (Munro), Marc Senior (Bailey), Alissa Skovbye (Abigail), Samantha Ferrisová (Captain Forsyth)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Charismatický kulinářský expert Henry Ross není ani zdaleka jen běžný člověk posedlý jídlem. Jeho rozsáhlé znalosti a vášeň pro kuchařské umění mu přinesly důvěru a respekt v gastronomických kruzích San Francisca. Když se jeho dlouholetý přítel Peter Duquette obává, že jeho luxusní restaurace je sabotována, obrátí se na Henryho s prosbou o pomoc v naději, že diskrétně vypátrá pachatele ještě předtím, než bude pověst jeho restaurace zničena. Henry souhlasí, ale brzy se ocitne uprostřed skutečného vyšetřování vraždy, když prominentního investigativního novináře otráví na slavnostní večeři v Duqettové restauraci. Policejní kapitánka Forsythová si myslí, že Henryho cenné kontakty a znalosti by mohly pomoci vyšetřování, přidělí jej proto jako partnera policejní detektivce Maggie Priceové, která zpočátku z této nedobrovolné spolupráce není vůbec nadšená. Ale když se Henry a Maggie dostávají blíže k odhalení pravdy, začne mezi nimi vznikat pouto a narůstat vzájemný respekt. Postupně redukují seznam podezřelých, až se nakonec ocitnou tváří v tvář ozbrojenému vrahovi.
Hodnocenie:
65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski