Sledovať film Desperado online

Prehrajte si film Desperado online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1216 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Desperado
  Trailer k filmu Desperado   Sledovať Desperado online
Žáner:
Akční, Komedie, Romantický, Western
Réžia:
Robert Rodriguez
Hrajú:
Antonio Banderas (El Mariachi), Salma Hayeková (Carolina), Joaquim de Almeida (Bucho), Cheech Marin (Short Bartender), Steve Buscemi (Buscemi), Carlos Gómez (Right Hand)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Krvelačný mstitel s kytarovým pouzdrem plným pistolí.

Jedného dňa sa v bare Tarrasco, v mexickom mestečku Santa Cecilia, objaví muž menom Buscemi. Objedná si pivo a rozpráva príbeh o veľkom Mexičanovi, ktorý si hovorí El Mariachi a hľadá muža menom Bucho. Jedného dňa mu zastrelili milenku a jemu zmrzačili ruku po tom, ako omylom skrížil záujmy miestnej narkomafie na čele s Buchom. Od tej chvíle sa mstí. Čoskoro sa objaví i v Tarrasco. Nasleduje ďalšia krvavá prestrelka, pri ktorej El Mariacho postrieľa všetkých v bare. Na ulici je zranený, keď v poslednej chvíli strhne na zem krásnu ženu. Carolina, majiteľka miestneho kníhkupectva, pomstiteľa ošetrí. V tom čase už po ňom Buchovi zabijaci hľadajú. Namiesto neho však omylom odstránia Navajosa, ktorý bol tiež najatý na vraždu El Mariachiho. Keď Bucho pochopí, kde sa pomstiteľ skrýva, pošle do kníhkupectva svojich ľudí, aby jeho i Carolinu zabili. Dvojica si prestrieľa cestu na slobodu a unikne im. El Mariacho si privolá na pomoc svojich priateľov Campu a Quina. Blíži sa záverečné zúčtovanie...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski