Sledovať film Der Mann aus dem Westen online

Prehrajte si film Der Mann aus dem Westen online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, romantickďż˝, western, romantický Der Mann aus dem Westen na 3SAT!
  Trailer k filmu Der Mann aus dem Westen   Sledovať Der Mann aus dem Westen online
Žáner:
drama, romantickďż˝, western, romantický
Réžia:
Anthony Mann
Hrajú:
Gary Cooper (Link Jones), Julie Londonová (Billie Ellis), Lee J. Cobb (Dock Tobin), Arthur O'Connell (Sam Beasley), Jack Lord (Coaley), John Dehner (Claude)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1958
Popis:
Link Jones jede do vzdáleného města, aby nalezl vhodnou učitelku do školy v nevelké osadě Fort Worth, jejíž obyvatelé vybrali peníze na její najmutí. Při cestě vlakem je však okraden zloději. Brašna s šesti sty dolary pro něj má větší význam, než je ochoten komukoliv připustit. Je spojena s obhájením jeho spolehlivosti a osadníky do něj vložené důvěry. Proto se okamžitě pěšky vydává po stopě neznámých lupičů, kteří unikli na téměř neobydlené území. Po cestě se k němu připojí ještě barová zpěvačka Billie Ellisová, rovněž okradená pasažérka z vlaku. Ironií osudu Jones brzy narazí na skupinu mužů, s nimiž jej před léty mnohé spojovalo...
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
3SAT 3SAT Archív a všetky videá relácií televízie 3SAT online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski