Sledovať film Děkan Spanley online

Prehrajte si film Děkan Spanley online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1047 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie Děkan Spanley na !
  Trailer k filmu Děkan Spanley   Sledovať Děkan Spanley online
Žáner:
drama, komedie
Réžia:
Toa Fraser
Hrajú:
Jeremy Northam (vypravěč), Sam Neill (Dean Spanley), Bryan Brown (Wrather), Peter O (senior), Art Malik (Swami Nala Prash), Elizabeth Goram-Smith (mladá paní)
Krajina:
Nový Zéland, Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Tvůrci novozélandsko-britské komediální adaptace sedmdesát let staré fantasy novely Lorda Dunsanyho označili své dílo takto: "Surreální soubor povídaní o reinkarnaci a vztahu mezi otcem a synem a pánem a jeho psem." Film se odehrává na počátku dvacátého století v edwardovské Anglii v rodině Fisků. Fisk senior se stal po ztrátě mladšího syna starým bručounem. Jeho druhý syn Fisk junior se mu neustále snaží zlepšit náladu. Bohužel bezvýsledně. Jednoho krásného dne přivede kvůli přednášce o putování duší mezi těly na návštěvu hinduistického mnicha. Do hry následně vstupuje i kněz Dean Spanley. Dean má slabost pro maďarské tokajské víno, které ho přivádí do extáze ne nepodobné té, kterou zažívaly věštkyně v Thébách. Fisk junior tedy zabezpečí velké množství tohoto moku a Dean se začne rozpomínat na období, kdy byl psem... Komedie s typicky britským suchým humorem v režii novozélandského tvůrce Toa Frasera přináší zamyšlení nad otcovsko-synovskými vztahy v době, kdy Británie ještě byla světovou velmocí a kdy být součástí britské aristokracie něco znamenalo. Film Dean Spanley si z nejrůznějších mezinárodních festivalů odnesl deset ocenění.
Hodnocenie:
72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski