Sledovať film Dalida online

Prehrajte si film Dalida HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, hudba & umďż˝nďż˝, životopisný Dalida na STV1!
  Sledovať Dalida online
Žáner:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, hudba & umďż˝nďż˝, životopisný
Réžia:
Lisa Azuelos
Hrajú:
Vincent Perez (Eddie Barclay), Niels Schneider (Jen Sobiewski), Riccardo Scamarcio (Orlando), Nicolas Duvauchelle (Richard Chanfray), Jean-Paul Rouve (Lucien Morisse), Michaël Cohen (Arnaud Desjardins)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2017
Popis:
Iolanda Gigliotti sa pod umeleckým menom Dalida stala v šesťdesiatych rokoch jednou z najväčších európskych speváckych hviezd. Nemala však šťastie na vzťahy a jej život bol komplikovaný a poznačený viacerými tragickými udalosťami. Dalida sa po každej rane osudu dokázala opäť vrátiť na výslnie, stálo ju tak však čoraz viac síl. Hoci mala milióny obdivovateľov, trpela osamelosťou a napokon svoj život tragicky ukončila vlastnou rukou. Toto je jej príbeh.
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski