Sledovať film Cuda z nieba online

Prehrajte si film Cuda z nieba online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Cuda z nieba na TV4!
  Trailer k filmu Cuda z nieba   Sledovať Cuda z nieba online
Žáner:
drama
Réžia:
Patricia Riggen
Hrajú:
Jennifer Garnerová, Kylie Rogers (Anna Beam), Martin Henderson (Constable), Brighton Sharbino (Abby Beam), Courtney Fansler (Adelyn), Queen Latifahová (Constable)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Svetoznámy skutočný príbeh inšpirovaný neuveriteľnými udalosťami v rodine Beamových z USA. Keď sa Christy dozvie, že jej 10-ročná dcérka Anna trpí zriedkavým nevyliečiteľným ochorením, začína sa ťažký boj s časom. Veci naberú ešte dramatickejší priebeh, keď malá Anna spadne zo stromu a utrpí vážne zranenia, ktorých následkom prežije zážitok blízky smrti. To, čo nasledovalo po jej prebudení, nedokáže vysvetliť ani moderná medicína a mnohí to nenazvú inak, ako zázrak.
Hodnocenie:
71 %
Sletujte na:
TV4 TV4 Archív a všetky videá relácií televízie TV4 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski