Sledovať film Colombiana online

Prehrajte si film Colombiana HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, thriller, akční, dobrodružný Colombiana na Markíza!
  Trailer k filmu Colombiana   Sledovať Colombiana online
Žáner:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, thriller, akční, dobrodružný
Réžia:
Olivier Megaton
Hrajú:
Zoe Saldanaová (Cataleya), Jordi Molla (Marco), Lennie James (Ross), Amandla Stenberg (Cat - jako desetiletá), Michael Vartan (Danny Delanay), Cliff Curtis (Emilio Restrepo)
Krajina:
USA, Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Krvavá cesta za pomstou v Bessonově stylu.

Ako dieťa bola prítomná pri vražde svojich rodičov v Bogote, teraz sa z nej stáva chladnokrvný vrah.Hlavnú hrdinku Cataleyu Restrepo stvárnila krásna Zoe Saldana, ktorú si celý svet pamätá ako "predlohu" pôvabnej bojovnice Neytiri z filmu Avatar. Vo vedľajších rolách sa predstavia Callum Blue, Michael Vartan a Cliff Curtis.Film bol natočený podľa scenára Luca Bessona, autora filmových lahôdok ako je Brutálna Nikita alebo Piaty Element. Na scenári Besson spolupracoval, rovnako ako na mnohých iných projektoch s Robertom Markom Kamenem.
Hodnocenie:
65 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski