Sledovať film Čiernočierna tma online

Prehrajte si film Čiernočierna tma online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, horor, sci-fi, thriller Čiernočierna tma na !
  Trailer k filmu Čiernočierna tma   Sledovať Čiernočierna tma online
Žáner:
akční, horor, sci-fi, thriller
Réžia:
David Twohy
Hrajú:
Vin Diesel (Riddick), Radha Mitchellová (Fryová), Cole Hauser (Johns), Keith David (Imam), Lewis Fitz-Gerald (Paris), Claudia Blacková (Shazza)
Krajina:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
S ubúdajúcim svetlom vyprchá nádej na prežitie a úplná tma znamená istú záhubu. Tmy sa báť nemusia, boja sa toho, čo je v nej...

Kozmická loď prevážajúca štyridsať pasažierov v stave hibernácie sa blízko neznámej planéty dostane do vážnych problémov. Aby zabránila najhoršiemu, musí pilotka Carolyn obetovať celý náklad. Dokonca uvažuje i o tom, že odpojí modul s hibernátormi. Nakoniec to však nespraví a núdzovo pristane na povrchu vyprahnutej planéty... Pristátie, ktoré je skôr riadenou haváriou, prežije iba Carolyn a niekoľko cestujúcich. Arabský Imam s troma synmi, mladík Jack, geológovia Shazza a Zeke, starožitník Paris a zatknutý nebezpečný zločinec Riddick so svojím strážcom Johnsom. Riddickovi sa podarí ujsť do púšte, ostatní sa ho vydajú hľadať a súčasne sa snažia nájsť vodu. Cestou objavia kostry obrovských zvierat a starú opustenú stanicu s takmer nepoškodeným záchranným modulom. Medzitým Zeke, strážiaci pri troskách kozmickej lode, omylom zastrelí jedného z pasažierov v domnienke, že je to utekajúci väzeň. Keď ho chce pochovať, narazí na hlbokú dieru, do ktorej ho vtiahnu podivné tvory...
Hodnocenie:
72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski