Sledovať film Chyť ma, ak to dokážeš online

Prehrajte si film Chyť ma, ak to dokážeš HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, drama, krimi, dobrodružný Chyť ma, ak to dokážeš na STV1!
  Trailer k filmu Chyť ma, ak to dokážeš   Sledovať Chyť ma, ak to dokážeš online
Žáner:
dobrodruďż˝nďż˝, drama, krimi, dobrodružný
Réžia:
Steven Spielberg
Hrajú:
Leonardo DiCaprio (Frank Abagnale ml., aka Frank Conners/Frank Conrad), Tom Hanks (Carl Hanratty), Christopher Walken (Frank Abagnale, st.), Martin Sheen (Roger Strong), Nathalie Bayeová (Paula Abagnale), Amy Adamsová (Brenda Strong)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Chyť ma, ak to dokážeš je originálny film skvelého režiséra s vynikajúcim hereckým obsadením.

Frank B. Abagnale je dnes mužom v najlepšom veku s povesťou špičkového odborníka, ale ešte než dosiahol plnoletosť, teda 21 rokov, pátrala po ňom polícia bezmála 30 štátov a pre agenta FBI Carla Haurattyho bol doslova nočnou morou. V šestnástich sa Frank od svojich vrstovníkov príliš nelíšil. Ale potom sa jeho rodičia rozviedli a on mal pocit, že ostal sám, proti celému svetu a musí sa brániť zo všetkých síl. Robil to spôsobom, pri ktorom sa zastavuje dych a zároveň to svedčí o jeho mimoriadnych schopnostiach. Vyrobiť si doklady a
Hodnocenie:
81 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski