Sledovať film Chlapec online

Prehrajte si film Chlapec online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online horor, mysteriózní, thriller Chlapec na !
  Trailer k filmu Chlapec   Sledovať Chlapec online
Žáner:
horor, mysteriózní, thriller
Réžia:
William Brent Bell
Hrajú:
Lauren Cohanová (Greta Evans), Rupert Evans (Malcolm), James Russell (Brahms Heelshire), Jim Norton (pan Heelshire), Diana Hardcastleová (paní Heelshire), Ben Robson (Cole)
Krajina:
USA, Čína, Kanada
Rok výroby:
2016
Popis:
Jeho dům. Jeho pravidla. Nerespektuj je a zemřeš.

Greta je mladá Američanka, která začne po svém příjezdu do Anglie pracovat jako chůva v odlehlé vesnici. Po nástupu na místo zjistí, že osmiletý chlapec, o kterého se má starat, je porcelánová panenka v životní velikosti. Jeho rodiče mu věnují stejnou péči jako jejich předchozímu živému, který před dvaceti let zemřel a s jehož smrtí se stále nemohou vyrovnat. Rodiče pro Gretu připraví seznam činností, podle kterého má o chlapce-panenku pečovat. Gretě je ovšem list nejprve k smíchu a dělá si z přísných pravidel legraci. Až po řadě rušivých a nevysvětlitelných událostí si Greta s hrůzou uvědomí, že práce chůvy v této rodině bude asi její nejhorší noční můra. Vypadá to, že panenka je skutečně naživu!
Hodnocenie:
61 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski