Sledovať film Chlapci neplačú online

Prehrajte si film Chlapci neplačú online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1232 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Chlapci neplačú
  Trailer k filmu Chlapci neplačú   Sledovať Chlapci neplačú online
Žáner:
Životopisný, Drama, Krimi, Romantický
Réžia:
Kimberly Peirceová
Hrajú:
Hilary Swanková (Brandon Teenaová), Chloë Sevignyová (Lana), Brendan Sexton (Tom), Peter Sarsgaard (John), Brendan Sexton III (Tom Nissen), Alicia Goransonová (Candace)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Pravdivý příběh o nalezení odvahy být sám sebou.

Teena Brandonová uteká nielen pred políciou, ale aj sama pred sebou. Trpí poruchou sexuálnej identity. Prezlečená za muža používa meno Brandon Teen. Nezmení len svoje meno, mení celú svoju osobnosť, o čom už dlho uvažovala. Túži po láske aj priateľstve a spočiatku sa zdá, že všetko, čo hľadá, aj nachádza a nadväzuje priateľské vzťahy s miestnymi mladíkmi a dievčatami. V zmätkoch, ktoré sprevádzajú túto premenu, sa zoznamuje s Lanou, ktorá fatálne vstúpi do jej života a opätuje jej city. Lenže, nič nie je také, ako sa javí. Priznať pravdu milovanej osobe je nadľudská úloha... Hrdinka v mužskom prezlečení iba urýchli neodvratný rozklad spoločnosti bezútešného amerického malomesta a medzi jeho obyvateľmi, ktorí nepoznajú iné východisko, než drogy, alkohol či iné excesy, prežije krutý príbeh lásky, odvrhnutia a poníženia.
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski