Sledovať film Chladnokrevně online

Prehrajte si film Chladnokrevně online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Chladnokrevně
  Trailer k filmu Chladnokrevně   Sledovať Chladnokrevně online
Žáner:
Drama, Krimi
Réžia:
James Foley
Hrajú:
Edward Burns (Jake Vig), Rachel Weiszová (Lily), Morris Chestnut (Travis), Leland Orser (Lionel Dolby), Louis Lombardi (Velký Al), Paul Giamatti (Gordo)
Krajina:
USA, Kanada, Německo
Rok výroby:
2003
Popis:
Elegantná hra veľmajstrov podrazov.

Jake Vig a jeho kumpáni sú naslovovzatí odborníci na podrazy všetkého druhu. Každý deň však nie je sviatok, a tak sa stane, že raz oberú - síce presvedčivo a príslušným humbugom - nevhodného muža, ktorým nie je nikto iný ako Lionel účtovník neurotického gangstera Kinga. Pomsta okradnutého mafiánskeho bossa na seba nedá dlho čakať a Jake príde o jedného zo svojich mužov. Na revanš ponúkne Kingovi, že pre neho spácha excelentný podfuk - podvedie muža, ktorého si King vyberie. Kolotoč vzájomných pomsty, podfukov a podrazov sa pomaly roztáča. Kto si nakoniec príde na svoje?
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski