Sledovať film Centrálna inteligencia online

Prehrajte si film Centrálna inteligencia HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, krimi, akční Centrálna inteligencia na JOJ!
  Trailer k filmu Centrálna inteligencia   Sledovať Centrálna inteligencia online
Žáner:
akďż˝nďż˝, komedie, krimi, akční
Réžia:
Rawson Marshall Thurber
Hrajú:
The Rock (Bob Stone), Kevin Hart (Calvin), Amy Ryanová, Danielle Nicoletová (Maggie), Jason Bateman (Trevor), Aaron Paul
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Bez malého Harta a velkého Johnsona svět nezachráníte.

Dwayne Johnson a Kevin Hart sú hviezdami akčnej komédie, v ktorej sa títo dvaja bývalí spolužiaci zo strednej školy po rokoch znovu stretávajú. Tentokrát však v úplne iných rolách, ako zažili počas školských čias. Bob Stone je šikanovaný čudák, ktorý sa stane agentom CIA. Teraz sa vracia späť na svoju strednú školu, kde denne zažíval peklo. O pomoc požiada svojho najväčšieho tyrana Calvina. Ten je dnes účtovníkom a smutne spomína na dni zašlej slávy počas strednej školy. Stane sa z nich nerozlučná dvojka, ktorá bude čeliť v prísne tajnom prípade veľkému počtu prestreliek, tajných špionáži a nebezpečne vtipných situácií.
Hodnocenie:
64 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski