Sledovať film Cena za neznost online

Prehrajte si film Cena za neznost online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Cena za neznost
  Trailer k filmu Cena za neznost   Sledovať Cena za neznost online
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
James L. Brooks
Hrajú:
Shirley MacLaineová (Aurora Greenwayová), Debra Wingerová (Emma Hortonová), Jack Nicholson (Garrett Breedlove), Danny DeVito (Vernon Dahlart), Jeff Daniels (Flap Horton), John Lithgow (Sam Burns)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Pěti Oscary oceněný příběh excentrické stárnoucí ženy a její jediné dcery, jejich problematického vztahu, životních nálezů i ztrát.

Příběh Aurory a její dcery Emmy, které spojuje silný vztah. Rodinná sága se odehrává v období třicátých let a začíná zpětným pohledem na Emmino dětství. Aurora se jen těžko smiřuje s tím, že její dospělá dcera začíná žít svůj vlastní, nezávislý život. Nelíbí se jí Emmin manžel a nemůže se vyrovnat s rolí babičky.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski