Sledovať film Cats online

Prehrajte si film Cats online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online hudba & umění, muzikály Cats na !
  Sledovať Cats online
Žáner:
hudba & umění, muzikály
Réžia:
David Mallet
Hrajú:
James Barron (Bustopher Jones), Jo Bingham (Etcetera), Jacob Brent (pan Mistoffelees), Kaye Brown (Tantomile), Veerle Casteleyn (Jemima), Phyllida Crowley Smith (Victoria)
Rok výroby:
1998
Popis:
Cats (Kočky) - show, která změnila tvář moderního muzikálu, jak jste ji dosud neviděli... a už nikdy neuvidíte! Cats skladatele Andrew Lloyd Webbera, jeden z nejznámějších muzikálů všech dob, poprvé učaroval divákům na West Endu v roce 1981. Píseň 'Memory' se ihned stala celosvětovým hitem, celý muzikál lámal jeden rekord za druhým a postupně dobýval svět. Výjimečná edice Blu-Ray s hvězdným obsazením v čele s Elaine Paige a Sirem Johnem Millsem, dech beroucím obrazovým zpracováním a digitálním zvukem osmdesátičlenného orchestru, vás zavede hluboko do tajemného světa Cats.
Hodnocenie:
77 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski