Sledovať film Čarodejnica: Novoanglická legenda online

Prehrajte si film Čarodejnica: Novoanglická legenda online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online horor, mysteriózní Čarodejnica: Novoanglická legenda na !
  Trailer k filmu Čarodejnica: Novoanglická legenda   Sledovať Čarodejnica: Novoanglická legenda online
Žáner:
horor, mysteriózní
Réžia:
Robert Eggers
Hrajú:
Anya Taylor-Joy (Thomasin), Ralph Ineson (William), Kate Dickieová (Katherine), Harvey Scrimshaw (Caleb), Lucas Dawson (hrobník Jonáš), Ellie Grainger (Mercy)
Krajina:
Kanada, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Zlo může mít mnoho podob.

V 17. storočí rodina amerických kolonizátorov zakladá svoj nový domov v pustatine na okraji hlbokého lesa. Legendy hovoria, že les obývajú čarodejnice. Osadníci už čoskoro zistia, že legendy neklamali. To, čo sa skrýva v temnom lese a všetkých len pozoruje, sa rozhodne zaútočiť. Píše sa rok 1630. Zbožná rodina vykázaná z komunity osadníkov si začína budovať nový život v drsnom prostredí nespútanej prírody na okraji divokých lesov Nového Anglicka. Pomaly ju však začne pohlcovať temnota - novorodenec zmizne, kozie mlieko sa mení na krv a desivé príhody sužujú životy jej členov. Je to len súhra náhod, zákerný úmysel nadprirodzenej bytosti z lesov, alebo čarodejníctvu prepadla ich vlastná dcéra? V polovici sedemnásteho storočia mali ľudia bližšie k prírode, Bohu a iracionálnym javom, ktoré dnes považujeme už len za rozprávky. Sedemčlenná rodina farmára Williama, ktorá v tej dobe žila v relatívne bezpečnej osade v Novom Anglicku, sa po vážnom konflikte so susedmi rozhodla kolóniu opustiť a vydala sa dobývať americkú divočinu. Po krátkom putovaní sa usadili v zemi nikoho, blízko rozľahlého temného lesa, o ktorom by každá citlivá povaha povedala, že pôsobí hrozivo. Zlé tušenie členov farmárovej rodiny podporujú aj nevysvetliteľné udalosti, ktoré sprevádzajú ich nový život. Séria katastrof vyvrcholí zmiznutím farmárovho najmladšieho syna priamo spred očí najstaršej dcéry Thomasin, ktorá ho strážila. V atmosfére všadeprítomnej paranoje plynúcej z ďalších zvláštnych udalostí, dochádza k postupného rozkladu rodiny. Tínedžerku Thomasin obviňujú zo všetkých nešťastí a dokonca aj z čarodejníctva, napriek tomu, že práve ona jediná si aspoň čiastočne zachováva zdravý rozum. A to, čo sa skrýva v temnom lese a všetkých len pozoruje, sa rozhodne zaútočiť.
Hodnocenie:
67 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski