Sledovať film Brácha za všechny peníze online

Prehrajte si film Brácha za všechny peníze online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Brácha za všechny peníze na !
  Trailer k filmu Brácha za všechny peníze   Sledovať Brácha za všechny peníze online
Žáner:
komedie
Réžia:
Stanislav Strnad
Hrajú:
Roman Čada (Martin Husár), Magdalena Reifová (Magda), Libuše Šafránková (Zuzana), Alice Fialková (Martina), Jan Hrušínský (Honza), Vladimír Menšík (Vrána)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1975
Popis:
Opět je tu prima brácha Martin Pavelka přezdívaný Prcek, hrdina úspěšné české komedie Můj brácha má prima bráchu, kde usmiřoval bratra Honzu s jeho dívkou Zuzanou.

Po úspechu prvého filmu Múj brácha má príma bráchu sa tvorcovia rozhodli nakrútiť jeho pokračovanie. V zhode so skutočnosťou sa aj príbeh posunul o tri roky dopredu. Honza a Zuzana majú dvojročnú dcéru a Martin-Prcek sa rozhoduje, kam má ísť po skončení deviatej triedy. Opäť sa dostávame do prostredia plochodrážnych štadiónov, opäť pred Martinom vyvstane problém, s ktorým si dospelí nedokážu poradiť, a tak neostáva nič iné, len dať s kamarátkou Magdou hlavy dokopy a vymyslieť, ako na to. Problémom je aj teraz bratova tvrdohlavosť, množstvo nedorozumení a malicherností vedúcich takmer k rozpadu mladého manželstva. A je na Martinovi, aby Honzu so Zuzanou opäť zmieril. Okrem toho má však Martin aj svoje vlastné problémy, lebo by chcel byť zootechnikom, zatiaľ čo rodičia sa ešte nedohodli, či bude inžinierom alebo automechanikom...
Hodnocenie:
70 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski