Sledovať film Bournov mýtus online

Prehrajte si film Bournov mýtus online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, mysteriózní, thriller Bournov mýtus na !
  Trailer k filmu Bournov mýtus   Sledovať Bournov mýtus online
Žáner:
akční, dobrodružný, drama, mysteriózní, thriller
Réžia:
Paul Greengrass
Hrajú:
Matt Damon (Jason Bourne), Franka Potenteová (Marie), Brian Cox (Ward Abbott), Julia Stilesová (Nicky), Karl Urban (Kirill), Gabriel Mann (Danny Zorn)
Krajina:
USA, Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Pred rokmi Bournovi povedali, že nesmie s nikým nadviazať kontakt. Minulosť sa prihlásila sama. Mali mu radšej dať pokoj...

Pokračovanie úspešnej snímky Agent bez minulosti nás opäť zavedie do temného sveta zabijaka Jasona Bourna, ktorý trpí amnéziou a stále pátra po svojej minulosti, pretože sa pre neho stala nočnou morou. Teraz sa kladú ešte väčšie nároky na agenta, ktorý sa s chladným odhodlaním pohybuje v nebezpečných vodách medzinárodnej špionáže, v ktorej sa hemžia tajní agenti, skryto pracujúci pre rôzne strany. Bourne podniká všetko, aby našiel pravdu za svojimi desivými útržkami spomienok, a odpovedal si na tak mučivé otázky, týkajúce sa jeho minulosti...
Hodnocenie:
77 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski