Sledovať film Boj o oheň online

Prehrajte si film Boj o oheň HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, dobrodružný, historický Boj o oheň na STV2!
  Trailer k filmu Boj o oheň   Sledovať Boj o oheň online
Žáner:
dobrodruďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, dobrodružný, historický
Réžia:
Jean-Jacques Annaud
Hrajú:
Everett McGill (Naoh), Ron Perlman (Amoukar), Nicholas Kadi (Gaw), Rae Dawn Chongová (Ika), Gary Schwartz (Rouka - The Ulam Tribe), Naseer El-Kadi (Nam - The Ulam Tribe)
Krajina:
Kanada, Francie, USA
Rok výroby:
1981
Popis:
Kdo ho vlastnil, přežil.

Jeden z nejambicióznějších experimentů 80. let slavného režiséra Jeana-Jacquese Annauda, který natočil hity jako Jméno růže, Sedm let v Tibetu, Nepřítel před branami nebo Medvěd. Podobně jako v Medvědovi se ve filmu téměř nemluví. Strastiplná cesta trojice pravěkých lidí za získaním ohně není jen snahou o přežití, ale i cestou za "polidštěním". Hrdinové začínají chápat pojmy jako láska, přátelství či smích. Vedle velkorysé režie (technicky obtížný film byl natočen za pouhých 13 týdnů), patří ke kladům filmu výrazná hudba, krásna kamera (kanadské, skotské a keňské exteriéry) a starostlivě vybraní herci.
Hodnocenie:
74 %
Sletujte na:
STV2 STV2 Archív a všetky videá relácií televízie STV2 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski