Sledovať film Bláznova kronika online

Prehrajte si film Bláznova kronika online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, dobrodružný Bláznova kronika na CS Film!
  Trailer k filmu Bláznova kronika   Sledovať Bláznova kronika online
Žáner:
dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, dobrodružný
Réžia:
Karel Zeman
Hrajú:
Petr Kostka (Petr), Emília Vášáryová (Lenka), Miroslav Holub (Matěj), Karel Effa (Varga), Valentina Thielová (komtesa Veronika), Josef Haukvič (císařský mušketýr)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1964
Popis:
Nezkušený voják Petr Kostka se protlouká slavnými i zapomenutými bojišti třicetileté války.

Příběh se odehrává v době třicetileté války, kdy jsou Čechy rozděleny do dvou táborů - habsburského a dánského. Když verbíři hledají nové vojáky, v jejich síti skončí i vesnický mládenec Petr. Dostane vojenský kabát, ale povede se mu utéct. Spolu s královským verbířem Matějem však padne do zajetí císařského vojska... Karel Zeman použil v tomto snímku technik animovaného i hraného filmu, které ve specifickém spojení vytvořily novou kvalitu, rukopis, který je nezaměnitelný a který okouzluje diváky i dnes.
Hodnocenie:
71 %
Sletujte na:
CS Film CS Film Archív a všetky videá relácií televízie CS Film online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski