Sledovať film Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas online

Prehrajte si film Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, krimi, parodie, akční Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas na Filmbox!
  Trailer k filmu Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas   Sledovať Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas online
Žáner:
akďż˝nďż˝, komedie, krimi, parodie, akční
Réžia:
Peter Segal
Hrajú:
Leslie Nielsen (Lt. Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer Drebin), George Kennedy (Captain Ed Hocken), O.J. Simpson (Nordberg), Fred Ward (Rocco Dillon), Kathleen Freemanová (Muriel Dillon)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Ozdoby policajného zboru nemôžu ísť do dôchodku!

Poznáte Franka Drebina? Nie? Tak to ste zaspali dobu. Je to predsa ten najvychýrenejší tajný agent, aký kedy žil a bez ktorého sa Losangelská polícia jednoducho nezaobíde. Vyrába síce jeden trapas za druhým, ale má pôvabnú ženu Jane a guráž vysporiadať sa s každým gangstrom. Tentokrát ho z pohodlia dôchodku vytiahne gangster Rocco, nebezpečný expert na bombové útoky, ktorý sa chystá na útek z väzenia a zrejme stojí aj za pripravovanou najväčšou teroristickou akciou za posledné roky. Vypátrať, aký má byť jeho najnovší cieľ - to je úloha, s ktorou si len tak niekto neporadí. Frank teda nezaváha ani minútu a pre svoju vlasť sa nechá hoci aj zavrieť do väzenia. Tam sa má totiž votrieť do Roccovej priazne a zistiť jeho plány. Napriek drastickým pomerom vo väznici a všemožným prekážkam sa mu podarí zistiť, kde má bomba explodovať, ale nepodarí sa mu varovať svojich kolegov, a tak sa Frank musí ujať zneškodnenia bomby uprostred udeľovania cien Oscara celkom sám...
Hodnocenie:
66 %
Sletujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski