Sledovať film Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu online

Prehrajte si film Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, krimi, parodie, akční Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu na Filmbox!
  Trailer k filmu Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu   Sledovať Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu online
Žáner:
akďż˝nďż˝, komedie, krimi, parodie, akční
Réžia:
David Zucker
Hrajú:
Leslie Nielsen (Det. Lt. Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer), George Kennedy (Det. Captain Ed Hocken), O.J. Simpson (Det. Nordberg), Robert Goulet (Quentin Hapsburg), Richard Griffiths (Dr. Albert S. Meinheimer / Earl Hacker)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Tradičná, či alternatívna energetická politika? To je otázka, ktorú je schopný vyriešiť len jediný muž: báznivý poručík Drebin v americkej bláznivej komédii...

Po veľkom úspechu Bláznivej strely z roku 1988 sa tvorcovia filmu rozhodli nakrútiť pokračovanie. Bláznivý poručík Frank Drebin tentoraz prenasleduje priemyslového magnáta, ktorý sa pomocou rôznych trikov pokúša presvedčiť prezidenta USA, aby namiesto alternatívnych energií podporoval atómovú technológiu. Americká energetická politika sa totiž mala v budúcnosti riadiť podľa projektu doktora Mainheimera, ktorý jednoznačne preferuje alternatívne zdroje tejto životodarnej sily. Šéf naftovej spoločnosti, úlisný elegán Hapsburg (Robert Goulet), má však diametrálne odlišný názor a kvôli ziskom sa nezastaví pred ničím, takže prezidentov geniálny plán je ohrozený už v samom počiatku. Aj v pokračovaní tejto mimoriadne bláznivej komédie, uvidíme okrem nenapodobiteľného Leslieho Nielsena aj príťažlivú Priscillu Presleyovú.
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski