Sledovať film Beethoven 2 online

Prehrajte si film Beethoven 2 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Beethoven 2
  Trailer k filmu Beethoven 2   Sledovať Beethoven 2 online
Žáner:
komedie, rodinný, romantický
Réžia:
Rod Daniel
Hrajú:
Charles Grodin (George Newton), Bonnie Huntová (Alice Newtonová), Nicholle Tomová (Ryce Newtonová), Christopher Castile (Ted Newton), Sarah Rose Karrová (Emily Newtonová), Debi Mazarová (Regina)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Rodinná komédia o láskach psích i človečích v ďalších osudoch rodiny Newtonovcov a ich bernardína Beethovena...

Život bol k Beethovenovi zatiaľ vľúdny. Podarilo sa mu nájsť si krásny domov, dospel, usadil sa v srdciach všetkých členov rodiny Newtonovcov a získal si dokonca aj náklonnosť svojho smoliarského pána. Čo by si ešte viac mohol priať? Jedine ak - štyroch malých bernardínov. Veru tak, Beethoven sa zamiloval. Tou šťastnou je okúzľujúca Missy a rodina Newtonovcov opäť poznáva, čo môže taký psí život obnášať... Existenciu šteniatok totiž deti najprv pred otcom zatajujú. Darí sa im to do okamihu, keď otec rozhodne, že si rodina zájde na výlet do hôr. Nakoniec sa deťom podarí otca presvedčiť a do chaty v horách sa rodina vyberie s celou psou smečkou. Zákerná Regina však väzní Missy v chate na opačnej strane jazera a podarí sa jej uniesť šteniatka, ktoré chce výhodne predať. Newtonovci sa však nevzdávajú, a tak skoro dôjde k rozhodujúcemu stretnutiu...
Hodnocenie:
51 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski