Sledovať film Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů online

Prehrajte si film Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1074 filmov a 97 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů
  Trailer k filmu Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů   Sledovať Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Marco Serafini
Hrajú:
Eva Habermannová (Leyla Bolton), Eva Pflugová (Adele Pemberton), Jürgen Hentsch (Dr. Robert Slater), René Steinke (Colin Sweetwater), Ellen Schwiersová (Camille Thornton), Bruno Eyron (John)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Anglicko 1923. Po smrti rodičov objaví mladá študentka medicíny Leyla Boltenová medzi dokumentmi po mame zvláštny list. Vždy si myslela, že ich rodina nemá ďalších príbuzných, ale z listu vyplýva, že matka s otcom jej niečo zatajili. Vyberie sa preto do malého mestečka Pembridge, odkiaľ list prišiel, a zistí, že je pravdepodobne jedinou vnučkou bohatej lady Adele Pembertonovej. Pri pátraní po pravde sa Leyla dostane až do smrteľného nebezpečenstva, pretože niekto si neželá, aby dedila...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 97 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski