Sledovať film Báječní muži s klikou online

Prehrajte si film Báječní muži s klikou online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Báječní muži s klikou
  Sledovať Báječní muži s klikou online
Žáner:
Historický, Komedie
Réžia:
Jiří Menzel
Hrajú:
Rudolf II. Hrušínský (Pasparte), Vladimír Menšík (Slapeta), Jiří Menzel (Kolenatý), Vlasta Fabiánová (Emílie Kolárová-Mladá), Blažena Holišová (Evženie, žena Bezsudného), Jaromíra Mílová (Vejvarova žena Pepička, dcera Václava a Bety Konde)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Komédia o začiatkoch filmovania v Čechách je krásnou poklonou priekopníkom českého filmu.

Kúzelník Vilém Pasparte, majiteľ maringotky a premietačky, končí svoju ročnú púť a mieri do Prahy. V Prahe sa ubytuje v dome svojej milenky Evženie, kde chce organizovať svoje filmové predstavenia. Preto požiada o koncesiu a s pomocou Jakuba Kolenatého tajne nakrúti vystúpenie slávnej herečky Emilie Kolářovej-Mladej, ktorá však považuje film za gýč, a preto v hneve materiál zničí. Zdá sa, že všetko je stratené...
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski