Sledovať film Báječná Angelika online

Prehrajte si film Báječná Angelika online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Báječná Angelika
  Sledovať Báječná Angelika online
Žáner:
dobrodružný, historický
Réžia:
Bernard Borderie
Hrajú:
Michèle Mercierová (Angélique de Peyrac), Claude Giraud (Philippe de Plessis-Bellieres), Jean Rochefort (Desgrez), Jean-Louis Trintignant (Claude le Petit, dit Le poete croté), Giuliano Gemma (Nicolas), Claire Maurierová (Ninon de Lenclos)
Krajina:
Francie, Itálie, Německo
Rok výroby:
1965
Popis:
Druhý díl slavné filmové série o dobrodružstvích krásné a odvážné markýzy.

Po poprave svojho manžela Joeffreya de Peyraca sa prenasledovaná Angelika de Sancé ukryla medzi parížskou spodinou, vedenou Nicolasom, jej priateľom z detstva. Prisahá pomstu svojim nepriateľom, ktorí dostali jej muža na hranicu. Prvou obeťou sa stane mních Becher, ktorý Peyraca udal. Angelika sa ocitne uprostred vojny parížskych gangov o moc, stane sa svedkom a vzápätí pomstiteľom Nicolasovej smrti. Je vrhnutá do žalára, ale svojou krásou a šikovnosťou sa jej však podarí nielen zachrániť si život, ale dokonca nájsť i svoje stratené deti. Celý ten čas sa usiluje o znovunadobudnutie bohatstva a cti, ktorú stratila pre kráľovu závisť. Po mnohých prekážkach sa jej to nakoniec podarí, keď je opäť uvedená na dvor ako nevesta svojho bratanca Filipa de Plessis-Bellieres.
Hodnocenie:
71 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski