Sledovať film Bad Boys online

Prehrajte si film Bad Boys online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1030 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, drama, komedie, krimi, thriller Bad Boys na !
  Trailer k filmu Bad Boys   Sledovať Bad Boys online
Žáner:
akční, drama, komedie, krimi, thriller
Réžia:
Michael Bay
Hrajú:
Lisa Boyleová (Girl Decoy), Will Smith (Mike Lowrey), Martin Lawrence (Marcus Burnett), Michael Taliferro (Carjacker), Emmanuel Xuereb (Eddie Dominguez), Tchéky Karyo (Fouchet)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Ve hře je heroin za sto milionů dolarů. Život půvabné svědkyně a dobrá pověst černých policajtů z Miami.

Priamo z policajného oddelenia ukradne banda Franzúca Foucheta veľké množstvo zabaveného heroínu v hodnote sto miliónov dolárov. Dvaja policajti z protidrogového oddelenia - ženatý a verný otec troch detí Marcus Burnett a finančne zabezpečený slobodný Mike Lowrey - pátrajú po zlodejoch. Súčasne však aj hľadajú vrahov Mikovej známej prostitútky. Jej priateľka Julie Mottová unikla smrti len o vlások a teraz sa o ňu obaja policajti starajú. Zhodou okolností si museli prehodiť identitu, čo im prináša ustavične horúce chvíľky. Medzi prestrelkami a automobilovými naháňačkami musí rodinný typ Burnett hrať rolu nenásytného sukničkára a lámača sŕdc, zatiaľ čo drsný playboy Lowrey sa musí dočasne presťahovať do domu partnerovej usporiadanej a slušnej rodiny, kde rozpúta peklo, aké tam ešte nezažili...
Hodnocenie:
69 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski