Sledovať film Az összeesküvés online

Prehrajte si film Az összeesküvés online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný Az összeesküvés na Duna World!
  Trailer k filmu Az összeesküvés   Sledovať Az összeesküvés online
Žáner:
drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný
Réžia:
Frank Pierson
Hrajú:
Kenneth Branagh (Reinhard Heydrich), Clare Bullusová (služka), Stanley Tucci (Adolf Eichmann), Simon Markey (těsnopisec), David Glover (dohlížející majordomus), David Willoughby (starší)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2001
Popis:
V zimě roku 1942 německé armády mrzly a hladověly v zasněženém Rusku. Amerika už byla ve válce. Hitlerův sen o říši, trvající tisíc let, byl poprvé ohrožen, vítězství rozumu a spravedlnosti však bylo ještě v nedohlednu. V té době dostalo patnáct vysokých německých funkcionářů od svých velitelů a ministerstev rozkaz vydat se do tichého sídla ve Wannsee, daleko od krize na frontě. Reinhard Heydrich, Adolf Eichmann, Wilhelm Stuckart, Gerhard Klopfer a další se sešli, aby projednali jeden jediný bod setkání: konečné řešení židovské otázky. Během dvou hodin tito muži navždy změnili svět...
O poradě, která se v tomto zámečku pod nejpřísnějším utajením odehrála, se zachoval jediný záznam: kopie Martina Luthera, sekretáře ministerstva zahraničí. Nalezli ji v roce 1947 američtí vyšetřovatelé v archivu ministerstva a na jejím základě byl zrekonstruován průběh celého setkání. V téměř reálném čase sleduje divák chladné, emocemi nezatížené jednání o tom, jak ze světa odstranit jednu celou lidskou rasu. Jednání, jehož výsledkem bylo 6 miliónů ztracených životů...
Hodnocenie:
78 %
Sletujte na:
Duna World Duna World Archív a všetky videá relácií televízie Duna World online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski