Sledovať film Atlantyda: Zaginiony ląd online

Prehrajte si film Atlantyda: Zaginiony ląd online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, science fiction, akční, dobrodružný Atlantyda: Zaginiony ląd na TV4!
  Trailer k filmu Atlantyda: Zaginiony ląd   Sledovať Atlantyda: Zaginiony ląd online
Žáner:
akďż˝nďż˝, animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, science fiction, akční, dobrodružný
Réžia:
Gary Trousdale, Kirk Wise
Hrajú:
Michael J. Fox (Milo James Thatch), Corey Burton (Gaetan 'The Mole' Moliere), James Garner (Commander Lyle Tiberius Rourke), Claudia Christianová (Helga Katrina Sinclair), John Mahoney (Preston B. Whitmore), Phil Morris (Dr. Joshua Strongbear Sweet)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Na dno oceánu za největším dobrodružstvím všech dob

Milo ako jediný muž schopný rozlúštiť dávnu reč Atlantíďanov sa ocitne spoločne s kapitánom Rourkom na výprave za hľadaním Atlantídy. Po stretnutí s morskou obludou a po rôznych podmorských dobrodružstvách sa skutočne dostanú do Atlantídy. Nenájdu však mŕtve mesto ale živú Atlantídu....
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
TV4 TV4 Archív a všetky videá relácií televízie TV4 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski