Sledovať film Asterix a Olympijské hry online

Prehrajte si film Asterix a Olympijské hry online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Asterix a Olympijské hry
  Trailer k filmu Asterix a Olympijské hry   Sledovať Asterix a Olympijské hry online
Žáner:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Réžia:
Frédéric Forestier, Thomas Langmann
Hrajú:
Gérard Depardieu (Obélix), Clovis Cornillac (Astérix), Benoît Poelvoorde (Brutus), Alain Delon (Jules Cesar), Vanessa Hessler (princezna Irina), Franck Dubosc (Assurancetourix)
Krajina:
Francie, Německo, Španělsko, Itálie, Belgie
Rok výroby:
2008
Popis:
Asterix a Obelix sú späť! A tento krát vás čaká príbeh plný športového zápolenia medzi galmi a ich súpermi z celého sveta. Popritom všetkom sa odvážny mladý gal Alafolix vášnivo zaľúbi do gréckej princeznej Iriny. Spolu s Asterixom a Obelixom a za pomoci ich čarovného elixíru sa vydá do Grécka s cieľom vyhrať nielen olympijské hry, ale aj srdce princeznej Iriny. Stretáva sa tu však so zlomyseľným Brutusom, synom Cézara, a jeho tímom, ktorý je zdá sa silným súperom... Ako je všeobecne známe, čarovné elixíry sú na olympijských hrách zakázané, ale Asterix už má plán ako opäť zvíťaziť...
Hodnocenie:
54 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski