Sledovať film Arizona Dream online

Prehrajte si film Arizona Dream online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Arizona Dream
  Trailer k filmu Arizona Dream   Sledovať Arizona Dream online
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Emir Kusturica
Hrajú:
Johnny Depp (Axel Blackmar), Jerry Lewis (Leo Sweetie), Faye Dunawayová (Elaine Stalkerová), Lili Taylorová (Grace Stalker), Vincent Gallo (Paul Leger), Paulina Porizkova (Millie)
Krajina:
USA, Francie
Rok výroby:
1993
Popis:
Poetická tragikomédia Emira Kusturicu síce vznikla v Amerike, ale nesie v sebe mnoho prvkov typických pre jeho predchádzajúce filmy. Vrátane hudby Gorana Bregovića. Je to film, ktorý obsahuje nádherné vízie a pôsobivé obrazové kompozície. Johnny Depp v ňom hrá počítača rýb v newyorskom prístave Alexa, od ktorého ujo Leo chce, aby pokračoval v rodinnej tradícii predaja cadilaccov. Život mĺkveho Alexa sa po príchode do mestečka v Arizone zmení, keď sa tam zjaví krásna a trošku svojrázna nymfomanka Elaine s nevlastnou dcérou Grace. Spoločne zažívajú nevšedné zážitky. Hoci sú hrdinovia
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski