Sledovať film Ant-Man online

Prehrajte si film Ant-Man online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1030 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie, sci-fi, thriller Ant-Man na !
  Trailer k filmu Ant-Man   Sledovať Ant-Man online
Žáner:
akční, dobrodružný, komedie, sci-fi, thriller
Réžia:
Peyton Reed
Hrajú:
Paul Rudd (Scott Lang / Ant-Man), Michael Douglas (doktor Hank Pym), Evangeline Lilly (Hope Van Dyneová), Corey Stoll (Darren Cross / Yellowjacket), Bobby Cannavale (Paxton), Anthony Mackie (Sam Wilson / Falcon)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Hrdinové už větší nebudou.

Najnovší prírastok medzi filmovými spracovaniami komixov spoločnosti Marvel, prináša na strieborné plátno príbeh Ant-Mana. Podvodník Scott Lang, vybavený pozoruhodnou schopnosťou zmenšovania svojich fyzických rozmerov a súčasne znásobovaním svojej sily, sa musí ujať úlohy hrdinu a pomôcť svojmu mentorovi, doktorovi Hankovi Pymovi ochrániť tajomstvo skrývajúce sa v jeho úžasnom obleku Ant-Mana, pred úplne novými nástrahami, ktoré ho ohrozujú. Pym a Lang stojaci tvárou v tvár zdanlivo neprekonateľným prekážkam sú nútení naplánovať a uskutočniť rafinovanú lúpež, ktorá zachráni svet.
Hodnocenie:
73 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski