Sledovať film Alibi na klíč online

Prehrajte si film Alibi na klíč HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Alibi na klíč na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Alibi na klíč   Sledovať Alibi na klíč online
Žáner:
komedie
Réžia:
Philippe Lachaux
Hrajú:
Philippe Lachaux (Grégory Van Huffel), Elodie Fontan (Flo Martin), Julien Arruti (Augustin), Tarek Boudali (Mehdi), Didier Bourdon (Gérard / Jean-Claude), Nathalie Bayeová (Mme Martin)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2017
Popis:
Nemusíte nič zatĺkať, my to ututláme!

Greg založil firmu s názvom Alibi.com, ktorá poskytne akýkoľvek druh alibi. Chcete sa uliať z práce? Nemáte chuť na večeru s príbuznými? Nevera? Všetko vyžehlíme! So svojím spoločníkom Augustínom a novým zamestnancom Mehdim inscenujú nepreniknuteľné ľsti a výmysly, aby kryli svojich klientov. Na každého však raz príde. Greg sa bezhlavo zaľúbi do sympatickej a krásnej blondínky Flo. Tá ale z duše nenávidí klamárov, a tak je Greg nútený skrývať pravú podstatu svojich aktivít. Keď ho Flo predstavuje rodičom, nastane na oboch stranách zdesenie. Jej otec Gérard je totiž jedným z klientov Gregovej firmy.
Hodnocenie:
65 %
Sletujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski