Sledovať film Ako Viťka Cesnak viezol Ľochu Vrtáka do domova dôchodcov online

Prehrajte si film Ako Viťka Cesnak viezol Ľochu Vrtáka do domova dôchodcov HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi Ako Viťka Cesnak viezol Ľochu Vrtáka do domova dôchodcov na STV2!
  Sledovať Ako Viťka Cesnak viezol Ľochu Vrtáka do domova dôchodcov online
Žáner:
drama, krimi
Réžia:
Alexander Khant
Hrajú:
Dmitry Arkhangelsky (Chebur), Sergey Bukreev (Sorokin), Konstantin Gatsalov, George Kudrenko (Mishka Kum), Olga Lapshina (Tyoshcha), Alina Nasibullina (Lariska)
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
2017
Popis:
Viťa vyrastal v detskom domove - otec rodinu opustil a matka kvôli tomu spáchala samovraždu. Dnes trávi čas po baroch, odkiaľ ho chodí vyzdvihnúť žena, ktorú nemiluje, ale je otcom jej dieťaťa. Keď sa po rokoch znovu objaví jeho otec, starý kriminálnik, trpiaci zdravotnými problémami, Viťa spočiatku nie je nadšený. Keď si ale uvedomí, že by mohol pre seba získať otcov byt, rozhodne sa "pomôcť mu" umiestnením v domove opatrovateľskej služby. Vzhľadom na otcovu minulosť ale táto cesta nebude jednoduchá.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
STV2 STV2 Archív a všetky videá relácií televízie STV2 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski