Sledovať film Akce nemluvně online

Prehrajte si film Akce nemluvně online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1232 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Akce nemluvně
  Trailer k filmu Akce nemluvně   Sledovať Akce nemluvně online
Žáner:
Akční, Drama, Komedie
Réžia:
Benny Chan
Hrajú:
Jackie Chan (Fong Ka Ho), Michael Hui (pan domácí), Louis Koo (Octopus), Charlene Choiová (Pak Yin), Biao Yuen (inspektor Steve Mok), Yuanyuan Gaová (Melody)
Krajina:
Hong Kong
Rok výroby:
2006
Popis:
Fong Ka Ho a jeho partner pri krádeži v nemocnici narazia na únoscu práve narodeného bábätka. Podarí sa im zachrániť ho a následne utiecť pred políciou. Fong kradne, aby pomohol svojej rodine, ale hlavne preto, aby mohol splácať svoje dlžoby, ktoré má ako gambler. Fongov otec životný štýl svojho syna neschvaľuje a vyhodí ho z domu. Fong je nešťastný, ale inak sa živiť nevie. Jeho partner - zlodej je na tom podobne, avšak on nie je gambler. Musí však živiť svoju manželku a milenku. Dohadzovač, ktorý im zabezpečuje kšefty, im tentoraz ponúkne taký, za ktorý zinkasujú obrovské peniaze. Obaja zlodeji sa ani nepýtajú o čo ide a ponuku zoberú. Ich úlohou je vlámať sa do domu a vykradnúť trezor. Po vlámaní nájdu trezor prázdny. Keď Fong vojde do detskej izby, vidí, ako sa jeho partner chystá uniesť malé bábätko. Fong si všimne, že ide o to isté dieťa, ktoré zachránil v nemocnici. Spočiatku s únosom nesúhlasí, no nakoniec sa nechá presvedčiť a bábätko spolu unesú. Na ceste, na miesto stretnutia, kde majú dieťa odovzdať, sa im do cesty pripletú nečakané udalosti a zničia ich plány. Keďže dieťa nemajú komu dať, musí sa o neho Fong postarať sám...
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski